SGK Web TV, test yayınına başladı

SGK Web TV, test yayınına başladı
►Tv Kanalini Tam Ekran Yapmak icin Simgeye Tiklayin.
►Yayin Acilmiyorsa F5 Tusu ile Sayfayi Yenileyiniz.
Sosyal Güvenlik Kurumu, (SGK) hizmetleri konusunda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla kurulan SGK Web TV, pilot şehir olarak belirlenen Şanlıurfa’da test yayınına başladı.

SGK İl Müdürü Mehmet Kara, yaptığı yazılı açıklamada, SGK’nın hem kamuoyuna hem de çalışanlarına daha kolay ulaşması amacıyla söz konusu televizyonu hayata geçirdiğini bildirdi.


Şanlıurfa’da SGK Web TV aracılığıyla vatandaşlara hizmet vermeye başladıklarını duyuran Kara, şöyle devam etti:
”SGK WEB TV, pilot il olarak Şanlıurfa’da test yayınına başladı. Vatandaşlarımız her türlü bilgiyi bu ekrandan görerek, öğrenebilecekler. Web TV, kurum başkanlığımız tarafından projelendirerek hayata geçirildi. Test yayını için kentimizin pilot il olarak seçilmiş olması bizi çok mutlu etmiştir. Bugüne kadar devlet kurumları içerisinde daha önce böyle bir projenin var olmayışı ve ilk defa SGK tarafından Şanlıurfa İl Müdürlüğü’nde yayına başlaması kurumumuz adına gurur verici bir çalışmadır.”


”SGK’nın görünen yüzü”


SGK Web TV’nin zengin içeriği sayesinde SGK’nın görünen yüzü olmayı hedeflediğini ifade eden Kara, şunları kaydetti:
”SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı SGK olarak tek çatı altında birleştirildi. Bu nedenle kurumsal kimlik oluşturulması verilen hizmetlerin doğru, anlaşılır bir şekilde vatandaşlarımıza anlatılması ihtiyacından doğan Web TV, kurumun vizyonunu ve misyonunu da en iyi şekilde muhataplarına anlatmayı hedeflemektedir. Bu çalışmayla SGK kendini ifade edebilen, kanunun kendine vermiş olduğu görevleri en iyi şekilde yerine getirdiğini ve şeffaf bir yönetim sergilediğini, SGK Web TV aracılığıyla duyurmuş olacaktır. SGK, ayrıca 81 il müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmaları vatandaşlara bu ekran sayesinde gösterme imkanı bulacaktır. Mevzuat değişikliklerini ve yeni çalışmalarını senkron bir şekilde tüm müdürlüklerine ve vatandaşlarına SGK Web TV ekranı sayesinde aynı anda paylaşmış olacaktır.”


Kara, şuanda sadece Şanlıurfa SGK İl Müdürlüğü hizmet binasında test yayını yapan SGK Web TV’nin test yayının ardından Türkiye’deki tüm SGK İl Müdürlüklerinde yayına başlayacağı belirtti.
 
Kaynak: AA
Processing your request, Please wait....

Yorum Yapmak Kapalı.

Popüler Tvler

 trt 1 star tv atv show tv Kanal D fox tv stv kanal 7 tv 2 tv 8 fog tv flash tv beyaz tv em tv kanaltürk tv kanal a trt hd cine5 cnbce ntv tgrt haber stv cnntürk 24 tv a haber habertürk tv trt haber bloomberg ht tv euro news tv ntvspor trt spor sports tv euro sport tv sport time tv fb tv gs tv bjk tv bursa spor tv tjk tv minika go minika çocuk tv yumurcak tv trt çocuk tv karamel tv planet çocuk tv sinema tv Sinema 1 tv Sinema 2 tv Sinema 3 tv Sinema yerli tv azad tv AZ tv idman tv Hazar tv Medeniyyet tv Mekke tv Medine tv Tv5 tv Diyanet tv Semerkant tv

Reklamlar